LATVIJAS KAMANIŅU SPORTA FEDERĀCIJA

Latvijas junioru izlase komandu stafetē izcīna bronzu

Sestdien, 4. decembrī Junioru un jauniešu otrais pasaules kauss noslēdzās ar “Junioru” sieviešu un vīriešu, kā arī komandu sacensībām.

“Junioru” sieviešu konkurencē labākā no latvietēm Zane Kaluma, kura pirmo braucienu veica ar septīto ātrāko finiša laiku, savukārt otrajā braucienā uzrādīja trešo ātrāko starta laiku un finišēja ceturtajā vietā. Tādējādi divu braucienu summā sportiste izcīnīja augsto piekto vietu. Divdesmit “Junioru” sieviešu lielā konkurencē divu braucienu summā 11. vieta – Frančeskai Bonai.

Tāpat lielisku sniegumu uzrādīja juniors Kaspars Rinks, kurš divdesmit sportistu konkurencē pirmo braucienu veica ar trešo ātrāku laiku, bet otrajā braucienā ceturtais ātrākais laiks, tādējādi divu braucienu summā izcīnot ceturto vietu.

Savukārt Latvijas komanda – ar Zani Kalumu, Kasparu Rinku un Eduardu Ševicu - Mikeļševicu/Lūkasu Krastu tās sastāvā – komandu stafetē izcīnīja bronzas godalgu, uzvarētājiem vāciešiem piekāpjoties par 0.351 sekundi. Sudrabs – Krievijas komandai.

Tālāk Latvijas Junioru un jauniešu kamaniņu sporta izlase dosies uz Insbruku, Austrijā, kur no 10. līdz 11. decembrim norisināsies Junioru un jauniešu trešais pasaules kauss.

 

Clock 2021.12.04 Statistic 506
Supporters »

All supporters
By continuing homepage browsing you accept this page cookies.    OK