LATVIJAS KAMANIŅU SPORTA FEDERĀCIJA

Bots/Plūme Oberhofā tūlīt aiz goda pjedestāla, Upīte/Bogdanova piektajā vietā

Sestdien, 10. februārī, Eberspächer Pasaules kausa sestais posms iesākās ar sieviešu un vīriešu divvietīgo ekipāžu sacensībām, kurās Latviju pārstāvēja trīs ekipāžas: Anda Upīte/Kitija Bogdanova, Mārtiņš Bots/Roberts Plūme un Eduards Ševics-Mikeļševics/Lūkass Krasts.

Vīriešu duetu konkurencē Mārtiņš Bots/Roberts Plūme izcīnīja ceturto vietu [+0.336]. Pirmajā braucienā latvieši uzrādīja trešo labāko starta laiku, bet finišēja septītajā pozīcijā. Otrajā braucienā duetam trešais labākais starta laiks un finišā piektā vieta braucienā, kas divu braucienu summā ļāva ierindoties tūlīt aiz goda pjedestāla.

Eduards Ševics-Mikeļševics/Lūkass Krasts pirmajā braucienā uzrādīja sesto labāko finiša laiku, bet otrajā – devīto, kas divu braucienu summā latviešiem garantēja astoto vietu [+0.547].

Uzvaru vīriešu duetu konkurencē izcīnīja Pasaules kausu kopvērtējuma līderi, austrieši Štojs/Kindls (Steu/Kindl) [1:23.928]. Otrajā un trešajā vietā Vācijas ekipāžas. Sudrabs Orlamunderam/Gubicam (Orlamuender/Gubitz) [+0.123], bet bronza pieredzējušajiem Vendlam/Arltam (Wendl/Arlt) [+0.190].

Sieviešu divvietīgo ekipāžu konkurencē Anda Upīte/Kitija Bogdanova izcīnīja piekto vietu. Pirmajā braucienā sportistes uzrādīja sesto labāko starta laiku, bet otrajā – ceturto. [+0.590].

Uzstādot jaunu starta un finiša rekordu, zelts vācietēm Degenhardai/Rozentālai (Degenhardt/Rosenthal) [1:26.244]. Sudrabs itālietēm Voetterei/Oberhoferei (Voetter/Oberhofer) [+0.033]. Savukārt, bronzas godalgu izcīnīja Austrijas sportistes Egle/Kippa (Egle/Kipp) [+0.121].

Sestā Pasaules kausa pirmā sacensību diena noslēgsies ar sieviešu sacensībām, kurās startēs Kendija Aparjode, Elīna Ieva Vītola un Sigita Bērziņa.

Latvijas Nacionālās kamaniņu sporta izlases startiem seko līdzi tiešraidē TV6, portālā tv3.lv, TV3 Play, kā arī Go3.